Atbildīgā amatā. Baltijas patērētāju biedrības veikala vadītājs Pēteris Nodievs (1.r. 1. no kreisās) ar darbiniekiem un biedrības priekšnieku H. Enzeliņu (3. no kreisās). Foto J. Oše, Valmierā.
Paveikts daudz. Baltijas patērētāju biedrības krājaizdevu un revīzijas biedrību locekļi kopā ar BLB priekšnieku H. Enzeliņu (2. rindā vidū). Priekšplānā no labās Milda Nodieva. Foto 1928.g.
Ar kolēģiem. Baltijas patērētāju biedrības Valmieras un Strenču nodaļas darbinieki 1938. gadā: 1. rindā 3. no kr. grāmatvedis Jēkabs Baltgailis, 5. veikalvedis Pēteris Nodievs.
Lai pieminētu. Pasākuma «Tipogrāfijas stāsti. Izdevējs Jānis Dūnis» dalībnieki Valmieras Integrētajā bibliotēkā, 2018. gada 24. martā. 1.r. (ar ziediem) Valmieras muzeja vēsturniece Ingrīda Zīriņa un Romāna Dūņa meita Nellija Dūne,
Vēl skolnieks. Valmieras Valsts ģimnāzijas reālklases audzēkņi 1940. gada maijā. Pēdējā rindā 2. no labās Romāns Dūnis. Nākamajā mācību gadā viņu no skolas izslēdza kā pretpadomju elementu.
GOTHARDS ĀDOLFS CAUCIS. Pirmskara Latvijas pašvaldību darbinieks, Latviešu Zemnieku savienības biedrs. Valmierā strādāja no 1928.g. VII. līdz 1930.g. XII.
PIRMS VILCIENA PIENĀKŠANAS. Valmieras Brīvprātīgo Ugunsdzēsēju biedrības biedri svinīgajā Goda sardzē dzelzceļa stacijā 1929. gada 29. jūnijā. Fotogrāfs J. Oše.
Kopā ar dzejnieku. Dzejnieks Rieteklis 80. gadu jubilejā, 1936.gada 14. februārī. No kreisās: mājas īpašnieks Aleksandrs Zeins, Baltijas Lauksaimniecības biedrības rēķinvede Z. Krūmiņa, vidū – jubilārs, grāmatvedes palīdze M. Krūmiņa
Pilsētas valde sāka intensīvu darbību, lai izpētītu vietu un atrastu kvalitatīvu grants slāni. To atrada toreizējā Zeinu dārza vietā. Tas bijis ar plašiem aveņu un zemeņu stādījumiem. Uz dārzu veda vārtiņi, tālāk celiņš uz māju. A